נגמר העניין סינגל חדש ברי רוז

סינגל חדש – “נגמר העניין” עם עמיר לב

ללדת אלבום זה תמיד דבר מרגש, אבל ללדת אלבום בשנה הכי מאתגרת בחיי, זה בבחינת נס. 

נרגשת לשתף בסינגל חדש שאני כתבתי, גדעון הלחין והפיק, ועמיר לב היקר תרם את קולו וליבו לפזמון.

בספטמבר 2021 החלו לי כאבי ראש. באותם ימים הייתי עדיין בעלת סטודיו שאירח מוזיקאים לסדנאות כתיבה והלחנה ובאיזה שהוא מקום הייתה לי תוכנית שיום אחד אתמסר לאלבום משלי. 

כאבי הראש הלכו ונהיו חזקים כ״כ עד שלא הייתה ברירה ובערב יום כיפור פינו אותי לבית החולים שם גילו שיש לי גידול שלוחץ לי על גזע המח גורם להצטברות נוזלים במח והובהלתי לניתוח חירום.

התחלתי חצי שנה של טיפולים (הקרנות, כימותרפיה וטיפול בשדות חשמליים בשם TTF) ובתוך המציאות החדשה והמפחידה הזו המוסיקה הייתה קרן האור הכי משמעותית עבורי. רוב השירים באלבום נוצרו בימים המאתגרים הללו, וחיברו אותי לתחושת משמעות ואנרגיית ריפוי. 

כעת האלבום כמעט גמור, סינגל חדש בהשתתפות עמיר לב כבר באוויר ואני נחושה לתת למוסיקה וליצירה במה ראויה שתיתן השראה לאנשים נוספים להגשים את החלומות שלהם ולהתמודד עם האתגרים בדרך.

אני מקווה ומאחלת שתאהבו את השירים החדשים ותקחו חלק פעיל לפי יכולתכם לסייע לנו להוציא לאור את האלבום ולשתף במסע ובמסר שלי כמה שיותר אנשים.

פרטים נוספים בדף ה”ישראל תורמת” שלי. 

https://my.israelgives.org/he/fundme/BerryRose

למה נגמר העניין?

הסינגל הראשון, “נגמר העניין” נכתב ממש מתוך לב המאפליה, לקראת סוף טיפולי הקרינה והכימותרפיה, בזמן שנסעתי שישה שבועות רצופים יום יום לביה”ח רמב”ם.

מבחינתי, המשמעות של השיר היא “הבעיטה בתחת” שהעולם נתן לי כדי לצאת עם השירים שלי החוצה ולהפסיק לבזבז זמן מיותר על ביקורת עצמית והססנות.

 אני מקווה שהשיר והאלבום הזה יהווה השראה לאמנים נוספים ובמיוחד למשתתפים ולמשתתפות בסדנאות של הסטודיו לצאת כל אחד מהמקום שבו הוא/היא תקועה ולהגשים את החזון המוסיקלי שלכם היום.

הרשות היחידה שאתם צריכים לבקש כדי להתמסר ליצירה היא פנימית. אל תחפשו את האישור הזה בחוץ.

את השיר אפשר לשמוע באפליקציות השונות דרך הלינק הבא:

https://fanlink.to/InbarAmir

וגם אפילו פה ושם ברדיו בזכות אנשים יקרים שדואגים לכך, בראש ובראשונה ענת שטיינר תקשורת ויחצ, וגם אנשים קרובים שנרתמו לפרויקט.

השאר תגובה